SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
635 000 €
(3 256 € / m²)
Satış
2
1
195 m²
Lokva, Općina Lovran

yatak odası2
düz195 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OPATIJA, LOVRAN- apartmán DB+3S s krásným výhledem na moře + bazén + okolí Byt 195 m2 ve 2. patře se nachází v domě se 4 samostatnými bytovými jednotk...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Lokva, Općina Lovran
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar