SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
195 000 €
(3 095 € / m²)
Satış
3
1
63 m²
Općina Ližnjan

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

ISTRA, LIŽNJAN - Stan 63 m2, blizina mora

Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 63 m², smješten u visokom prizemlju novije stambene zg...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Općina Ližnjan
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Gordana Grabar Čubrilo

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar