SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
435 000 €
(3 991 € / m²)
Satış
4
1
109 m²
Općina Kostrena

yatak odası4
düz109 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan obiteljski stan s panoramskim pogledom na more u Kostreni.
U mirnoj i slijepoj ulici u Kostreni, smješten je pros...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Općina Kostrena
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CASA BELLA NEKRETNINE

Andrea Brigović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar