SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
259 000 €
(3 924 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Dobrinj, Općina Dobrinj

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OSTROV KRK, ČIŽIĆI - Novostavba I - Byt 3+kk v 1. patře NOVOSTAVBA! Na ostrově Krk, ve městě Čižići, se prodávají apartmány v kvalitní novostavbě, 450...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 159günler
Güncellendi: 159günler

Yerellikler

Dobrinj, Općina Dobrinj
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar