SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 900 €
(3 029 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Soline, Općina Dobrinj

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju veličine 66 m2.
Stan se nalazi u stambenoj zgradi u mirnoj povučenoj ulici, od mora udaljen...

Diğer
Teklifin yaşı: 395günler
Güncellendi: 394günler

Yerellikler

Soline, Općina Dobrinj
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Remax centar nekretnina

Ana Vejnović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar