Teklifler listesi
14
14
14
209 000 €
(2 944 € / m²)
Satış
3
1
71 m²
Klimno, Općina Dobrinj
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
71 m²
banyolar
Çevir İngilizce
OTOK KRK, KLIMNO – STAN S POGLEDOM NA MORE
Na prodaju je lijep i funkcionalan stan u Klimnu, smješten na drugom katu manje zgrade s ukupno šest stan...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
413günler
Güncellendi:
326günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Klimno, Općina Dobrinj
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.