SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
521 250 €
(3 750 € / m²)
Satış
3
1
139 m²
Ulica VI, Grad Zadar

yatak odası3
düz139 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Zadar, Petrčane, an extraordinary three-bedroom apartment represents the perfect blend of luxury, comfort and modern elegance. Located on the ground f...

Diğer
Teklifin yaşı: 157günler
Güncellendi: 157günler

Yerellikler

Ulica VI, Grad Zadar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar