Teklifler listesi
17
17
17
560 000 €
(4 480 € / m²)
Satış
4
2+
125 m²
Splitska ulica, Grad Zadar
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
125 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Prodaje se trosoban stan na Višnjiku – izvrsna lokacija!
Na prodaju je prekrasan stan smješten na atraktivnoj lokaciji Višnjika, u neposrednoj blizin...
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
228günler
Güncellendi:
165günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Splitska ulica, Grad Zadar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.