SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 258 647 PLN
(14 467 PLN / m²)
Satış
4
1
87 m²
Srima IX, Grad Vodice

yatak odası4
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

SRIMA - Na sprzedaż nowoczesny apartament z 3 sypialniami i widokiem na morze, położony w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 300 m od plaży i 1300 m od...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 109günler
Güncellendi: 60günler

Yerellikler

Srima IX, Grad Vodice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar