SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
157 000 €
(3 078 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Grad Senj

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodajemo stan u visokom prizemlju stambene zgrade sa lijepim pogledom na more.Stan se sastoji od jedne velike sobe, kupaonice,, hodnika, smocnice, d...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Grad Senj
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

JO-DA nekretnine d.o.o.

Marina Mudrovčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar