Teklifler listesi
21
21
21
176 000 €
(3 451 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Lukovo, Grad Senj
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
51 m²
banyolar
SAMO U NAŠOJ PONUDI!
Stan smješten svega 50 metara od mora (2. red od mora), u mirnom mjestu Lukovo, nedaleko od Senja.
Stan obuhvaća ukupnu površinu...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
255günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Lukovo, Grad Senj
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.