SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
210 000 €
(2 386 € / m²)
Satış
4
1
88 m²
Brajda, Grad Rijeka

yatak odası4
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na prodaju je stan u Rijeci, u naselju Brajda, koji se prostire na 88,72 m2. Ovaj prostrani stan sastoji se od dugog hodnika koji vodi do tri međusobn...

Diğer
Teklifin yaşı: 459günler
Güncellendi: 418günler

Yerellikler

Brajda, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

No.1 Nekretnine

Marica Sorić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar