SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
197 000 €
(2 031 € / m²)
Satış
4
1
97 m²
Grad Rijeka

yatak odası4
düz97 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, POTOK - Prostor, lokacija i potencijal u jednom

Stanovi ovakvog potencijala i kvadrature u samom centru Rijeke sve su rjeđi na tržištu. Smješ...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar