SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
335 000 €
(2 393 € / m²)
Satış
4
1
140 m²
Grad Rijeka

yatak odası4
düz140 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

RIJEKA, BIVIO - 3S+DB, garaža, velika terasa

Na prodaju je prostran stan na atraktivnoj lokaciji na Biviju, smješten u mirnom okruženju okruženom ze...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Kristijan Težak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar