SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
141 000 €
(2 712 € / m²)
Satış
2
1
52 m²
Grad Rijeka

yatak odası2
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se 2SKL stan ukupne površine 52.83m2 na izvrsnoj i vrlo traženoj lokaciji - Belveder!
Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dvije sobe, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Four nekretnine d.o.o.

Kristijan Nikoloski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar