Teklifler listesi
9
9
9
239 000 €
(3 621 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Grad Rijeka
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
66 m²
banyolar
SAMO KOD NAS!
Prodaje se prekrasan i uređen stan (2s+db) s balkonom ukupne površine 66.33m2 na odličnoj lokaciji, Belvederu!
Stan je kompletno novoa...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.