SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
269 000 €
(4 891 € / m²)
Satış
2
1
55 m²
Grad Rijeka

yatak odası2
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se moderno uređen i vrlo ugodan stan u kojem je svaki detalj pažljivo biran kako bi prostor bio topao, funkcionalan i ugodan za život. Stan je...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

JO-DA nekretnine d.o.o.

Nikolina Grgin Tomašev

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar