SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
184 000 €
(2 453 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
Grad Rijeka

yatak odası2
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Prodaje se vrhunski adaptiran stan u Rijeci, u naselju Orehovica, smješten svega pet minuta vožnje od samog centra grada. Stan se nalazi na prvom katu...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasYeniden yapılandırmadan sonraDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 120günler
Güncellendi: 118günler

Yerellikler

Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GEOFLY & IMMOBILIEN d. o. o.

Matija M

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar