SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 100 000 €
(11 111 € / m²)
Satış
3
2+
99 m²
Grad Rijeka

yatak odası3
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Jedinstvena nekretnina, useljiva bez dodatnih ulaganja!

Prodaje se stan (111,92 m2) na prvom katu kuće koja posjeduje vlastitu okućnicu (cca 1800 m2)...

Diğer
Teklifin yaşı: 121günler
Güncellendi: 105günler

Yerellikler

Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Four nekretnine d.o.o.

Lucijan Uravić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar