SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
435 000 €
(3 425 € / m²)
Satış
4
1
127 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası4
düz127 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lijepi stan na Pećinama površine 127,35 m2 s pogledom koji postaje sinonim za Rijeku – more, plaže, grad... i kontejnerski terminal, sve na jednom mje...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarAhşap zeminKaldırımYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 145günler
Güncellendi: 145günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Four nekretnine d.o.o.

Lorena Franolić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar