Teklifler listesi
10
10
10
450 000 €
(2 616 € / m²)
Satış
4
1
172 m²
Podmurvice, Grad Rijeka
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
172 m²
banyolar
Çevir İngilizce
RIJEKA, BULEVARD - unikatni gospodski stan 3S+DB u staroj villi na ekskluzivnoj lokaciji! PRILIKA!
Unikatni gospodski stan površine 172 m2 nalazi se ...
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
152günler
Güncellendi:
152günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.