SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
187 000 €
(2 174 € / m²)
Satış
3
1
86 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası3
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, MLAKA - Prostorný 3pokojový byt s balkonem v kvalitní budově K prodeji je prostorný byt o rozloze 86 m², který se nachází ve druhém patře úhle...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 159günler
Güncellendi: 159günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar