SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
240 000 €
(2 474 € / m²)
Satış
2
1
97 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası2
düz97 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, STŘED - prostorný 3BR+LR Tento prostorný třípokojový byt se nachází v blízkosti centra města a nabízí kombinaci pohodlí, funkčnosti a atraktiv...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 158günler
Güncellendi: 158günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar