SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
159 500 €
(4 833 € / m²)
Satış
2
1
33 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası2
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Prodaje se stan na traženoj lokaciji u Rijeci, Bulevardu, u naravi površine od 50 m2, dok je u papirima upisano 34 m2.

Diğer
Teklifin yaşı: 157günler
Güncellendi: 157günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar