SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
245 000 €
(1 369 € / m²)
Satış
1
1
179 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası1
düz179 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA - byt o rozloze 179 m2 se zahradou 550 m2 S potěšením vám nabízíme tento krásný dvoupatrový byt, který svými vlastnostmi poskytuje atmosféru ro...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar