SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
192 000 €
(3 254 € / m²)
Satış
3
1
59 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası3
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se potpuno namješten stan od 59 m² na Turniću, smješten u prizemlju zgrade s praktičnim pristupom.

Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, ugo...

Diğer
Teklifin yaşı: 157günler
Güncellendi: 157günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sendi Real Estate

Andrea De Matteo

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar