SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
420 000 €
(3 925 € / m²)
Satış
2
1
107 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası2
düz107 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, KANTRIDA - 3 pokojový apartmán, výhled na moře Nabízíme k prodeji pěkný třípokojový byt s obývacím pokojem a balkonem o obytné ploše 107 m2 ve...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıAyrı tuvaletDöşenmiş

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar