SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
223 000 €
(3 379 € / m²)
Satış
2
1
66 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası2
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, BELVEDER - 2 ložnice + obývací pokoj, 66 m2, výborná lokalita s výhledem na moře! Byt na prodej v Belvedere s krásným výhledem na moře. Byt má...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar