SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
249 000 €
(2 830 € / m²)
Satış
3
1
88 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası3
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, ZAMET - 3+kk, terasa 55 m2, zařízeno! Zprostředkujeme Vám prodej výborného, nově zrekonstruovaného bytu v Zametu o velikosti 88m2. Byt se nach...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar