SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
412 000 €
(3 169 € / m²)
Satış
5
1
130 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası5
düz130 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

CASABELLA iz ponude izdvaja prekrasan, prostran stan smješten u odličnom dijelu Pećina, na drugom katu održavane zgrade. Stan je u potpunosti renovira...

Diğer
Teklifin yaşı: 154günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CASA BELLA NEKRETNINE

Sara Golik, mag.oec.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar