SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
160 000 €
(2 857 € / m²)
Satış
2
1
56 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası2
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

U ponudi je dvosobni stan površine 56 m² smješten u četvrtom katu stambene zgrade na Škurinjama, atraktivnoj i prometno odlično povezanoj gradskoj čet...

Diğer
Teklifin yaşı: 155günler
Güncellendi: 155günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Relax nekretnine d.o.o

Filip Blažević, prof.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar