SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
232 000 €
(3 803 € / m²)
Satış
1
1
61 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası1
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, DRENOVA - exkluzivní byt v NOVOSTAVBĚ v 1. patře s balkonem + 2 parkovací místa! PŘÍLEŽITOST! Byt v prvním patře s čistou obytnou plochou 47 m...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar