SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
440 000 €
(5 366 € / m²)
Satış
2
1
82 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası2
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, KANTRIDA – byt o rozloze 82 m² v luxusní novostavbě pouhých 250 metrů od moře s garáží a panoramatickým výhledem na moře. DUX exkluzivně předs...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminYüksek tavanlarAhşap zeminYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkTeras

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar