SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
125 000 €
(2 500 € / m²)
Satış
1
1
50 m²
Korzo, Grad Rijeka

yatak odası1
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, RASTOČINE – Světlý a funkční dvoupokojový byt s možností rozšíření Rastočine je čtvrť Rijeky známá svým vynikajícím spojením do centra města, ...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 156günler

Yerellikler

Korzo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar