SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
172 000 €
(3 071 € / m²)
Satış
2
1
56 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası2
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na prodaju je prizemni stan na mirnoj lokaciji, veličine 56m2, jednosobni s dnevnim boravkom.
Potpuno uređen, novoadaptiran te bez ikakvih dodatnih ul...

Diğer
Teklifin yaşı: 156günler
Güncellendi: 155günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Codex nekretnine

Gordana Grgat

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar