SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
182 000 €
(3 640 € / m²)
Satış
3
1
50 m²
Vežica, Grad Rijeka

yatak odası3
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, DONJA VEŽICA – Uređen dvosobni stan s pogledom na more i balkonom

U traženom riječkom kvartu Donja Vežica prodaje se predivan i funkcionalan ...

Diğer
Teklifin yaşı: 158günler
Güncellendi: 143günler

Yerellikler

Vežica, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Nataša Janković

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar