SUPA24
Oturma odası
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Oturma odası; rustik stil, ahşap zemin, doğal ışık
265 000 €
(2 624 € / m²)
Satış
4
1
101 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası4
düz101 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

U prodaji je prekrasna etaža vile s ukupno tri stana, smještena u mirnom i traženom dijelu grada, tek nekoliko minuta od samog centra.

Diğer
Teklifin yaşı: 165günler
Güncellendi: 80günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar