SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
210 000 €
(4 118 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Katarina, Grad Rijeka

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se stan na Potoku, površine 51.62 m². Ovaj funkcionalno raspoređen stan sastoji se od prostrane dnevne sobe, udobne manje sobe, kuhinje, sprem...

Diğer
Teklifin yaşı: 307günler
Güncellendi: 84günler

Yerellikler

Katarina, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Millennium nekretnine exclusive

Siniša Romić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar