SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
259 500 €
(4 474 € / m²)
Satış
3
1
58 m²
Bartola Kašića, Grad Rijeka

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

U ponudi je stan u modernoj novogradnji na vrlo atraktivnoj lokaciji - Martinkovac, s planiranim završetkom gradnje do kraja 2025. godine.

Diğer
Teklifin yaşı: 325günler
Güncellendi: 125günler

Yerellikler

Bartola Kašića, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Four nekretnine d.o.o.

Vedrana Alilović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar