SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
189 000 €
(4 846 € / m²)
Satış
2
1
39 m²
Krnjevo, Grad Rijeka

yatak odası2
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, KRNJEVO - Novo adaptirani stan od 39 m2

U ponudi imamo funkcionalan i namješten jednosoban stan s dnevnim boravkom, površine 39 m², smješten ...

Diğer
Teklifin yaşı: 344günler
Güncellendi: 332günler

Yerellikler

Krnjevo, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Višnja Torić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar