SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
156 000 €
(3 805 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na prodaju je funkcionalan stan površine 41.79m², smješten na atraktivnoj lokaciji u naselju Podmurvice. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s...

Diğer
Teklifin yaşı: 372günler
Güncellendi: 210günler

Yerellikler

Podmurvice, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Millennium nekretnine exclusive

Anton Vučinović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar