SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
260 000 €
(2 080 € / m²)
Satış
4
1
125 m²
Katarina, Grad Rijeka

yatak odası4
düz125 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

U ponudi je izuzetno komforan stan od 125.36m2 smješten je na drugom katu zgrade s liftom, nadaleko centra grada!

Diğer
Teklifin yaşı: 390günler
Güncellendi: 173günler

Yerellikler

Katarina, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Four nekretnine d.o.o.

Dora Komadina

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar