SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
355 000 €
(2 029 € / m²)
Satış
6+
2+
175 m²
Katarina, Grad Rijeka

yatak odası6+
düz175 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RIJEKA, CENTAR - Prilika za investiciju, prostrani stan 175 m2!

Posredujemo u prodaji odlične prilike za investiciju u centru grada Rijeke! Na vrlo d...

Diğer
Teklifin yaşı: 398günler
Güncellendi: 178günler

Yerellikler

Katarina, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Marco Matešković

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar