Teklifler listesi
7
7
7
259 000 €
(2 176 € / m²)
Satış
4
1
119 m²
Katarina, Grad Rijeka
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
119 m²
banyolar
Çevir İngilizce
RIJEKA, CENTAR - Prilika za investiciju! 4SKL, 119 m2, lokacija!
Posredujemo u prodaji predivnog gospodskog stana za investiciju na super lokaciji u ...
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
401günler
Güncellendi:
396günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Katarina, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.