SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
650 000 €
(4 676 € / m²)
Satış
4
2+
139 m²
Kozala, Grad Rijeka

yatak odası4
düz139 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Rijeka – Luksuzni stan na drugom katu novogradnje sa 98,37 m2 unutarnjeg prostora i natkrivenom terasom s grijanim bazenom od 65,15 m2 te impresivnom ...

Diğer
Teklifin yaşı: 399günler
Güncellendi: 245günler

Yerellikler

Kozala, Grad Rijeka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar