SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
270 000 €
(2 842 € / m²)
Satış
4
1
95 m²
Istarska ulica, Grad Pula

yatak odası4
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Na prodaju je prekrasan stan u Puli, smješten na 5. katu zgrade. Ovaj prostrani stan ima površinu od 96 m2 i sastoji se od tri udobne spavaće sobe, pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 464günler
Güncellendi: 459günler

Yerellikler

Istarska ulica, Grad Pula
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

No.1 Nekretnine

Marica Sorić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar