SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
202 577 €
(3 024 € / m²)
Satış
3
1
67 m²
Grad Pula

yatak odası3
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostrani dvosoban stan unutar moderne novogradnje predstavlja izvrsnu priliku za ugod...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Grad Pula
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar