SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
177 000 €
(3 105 € / m²)
Satış
Atipik
2+
57 m²
Japodska, Grad Pula

yatak odasıatypical
düz57 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na prodaju je moderan stan veličine 57,03 m2 smješten na četvrtom katu novogradnje u mirnom dijelu Pule, u naselju Monvidal. Zgrada je izgrađena 2027....

floor, other
Teklifin yaşı: 28günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Japodska, Grad Pula
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Imperium-immobiliare d.o.o

Nikola Popović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar