Teklifler listesi
9
9
9
159 500 €
(3 323 € / m²)
Satış
2
1
48 m²
Grad Pula
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
48 m²
banyolar
Çevir İngilizce
PRILIKA PRODAJA PULA ŠIKIĆI NOVOGRADNJA STAN A13,A14-48,51m2-DVA PARKINGA-2 KAT
Predstavljamo projekt moderne novogradnje u mirnom naselju Šikići ned...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
94günler
Güncellendi:
93günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Grad Pula
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.