SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
197 766 €
(3 242 € / m²)
Satış
2
1
61 m²
Narodni trg, Grad Pula

yatak odası2
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ISTRIE, PULA - Apartmán se zahradou! Blízko do města! POPIS POLOHY: Nedaleko od centra města, jen 1,5 km, se nachází tento stavební pozemek, kde budou...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 161günler
Güncellendi: 161günler

Yerellikler

Narodni trg, Grad Pula
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar